Kontakt

Kristi Aavik
projektijuht / partner
kristi@creativity.ee
+372 5323 4257

Otsid üritusturunduse partnerit, kes süveneks sinu ettevõtte eesmärkidesse ja aitaks sul neid põnevate projektide abil ellu viia?

Minust sulle just selline partner saabki.

Olen üritusturundusega tegelenud aastast 2015 ning korraldanud väga erinevaid sündmusi nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele. Minu kätte on usaldanud oma projektid näiteks Maxima, Olerex, Stora Enso, Siseministeerium, Eesti Teed ja Eesti Rongiliinid AS.

Aitan teie ettevõtte eesmärke ellu viia

Teen endale selgeks teie ettevõtte strateegilised eesmärgid ja pakun välja ideelahendused, mis neid täita aitavad. Kui meie koostöö esimesest projektist peale klapib, saame paika panna pikaajalise plaani.

Hindan häid kliendisuhteid kõrgelt ning annan endast alati 110%. Minu teenus on läbipaistev ja sa saad ürituse korraldamisele alati jooksvat tagasisidet.

Ma ei jäta juhuse hooleks midagi!

Pole midagi ebameeldivamat, kui avastada ürituse käigus, et mõni oluline teenus on jäänud tellimata või et toit saab otsa enne, kui pidu läbi saab. Minu korraldatud üritustel selliseid asju ei juhtu, sest ma ei jäta juhuse hooleks midagi.

Korraldame koos midagi põnevat!

Ulla-Mariin Kuusk
projektijuht
ulla@creativity.ee
+372 5805 4600

Kui detailid on sinu jaoks olulised, siis on just Ulla-Mariin sinu jaoks sobiv projektijuht.

Ulla märkab kõiki ja kõike! Luua üritustega pidevalt midagi uut ja loovat on tema jaoks lausa südameasi. Tema eesmärk on pidevalt areneda ja suurim soov üllatada oma kliente inspireerivate üritustega.

Parim tagasiside ja motivaator on Ulla jaoks kordaläinud üritus ja osalejate rõõmsad emotsioonid.

Loome koos lisaväärtust ja korraldame ägedaid üritusi, mis jäävad kõigile kauaks meelde!

 

Anne-Mari Orgla
projektijuht / digilahendused
annemari@creativity.ee
+372 5568 0332

Kui tahad enda üritusel näha tavapärasest enam digilahendusi, siis on Anne-Mari sulle sobiv projektijuht. Tema käe all saavad ägedad digitaalsed ideed ja uuenduslikud projektid elu. Kui Anne-Mari pole parasjagu mõne projekti kallal nokitsemas on ta uusi digitaalseid võimalusi otsimas.

Digitaalsete lahenduste abil muutuvad üritused üha interaktiivsemaks ja kaasahaaravamaks. Tema süsteemsus aitab kitsaskohti ennetada ning ürituse ajal võid kindel olla kõige toimimises. 

Suurima naeratuse toovad Anne-Mari näole kaasatud ja rahulolevad osalejad. 

 

Ilmar Aavik
partner
ilmar@creativity.ee
+372 509 0885

Ilmarit igapäevaselt Creativity kontoris ei kohta, aga tihti on tal varuks mõni hea idee, millega üritusele rohkem väärtust luua.

Üritustel võib Ilmarit ka tihti järelvalves kohata, sest miski pole tema jaoks tähtsam kui ideede teostus vastavalt loodud visioonile. Kui üritusega tekib mõni tõrge, siis sellepärast muretsema ei pea.

Tema teadmised, kogemused ja silmaring on lai ning ükski lahendamist vajav olukord talle muret ei valmista!

Kui soovid meie teenuste kohta rohkem teada või sul on muid küsimusi, võta ühendust!

Kasuta selleks allolevat kontaktivormi, saada e-kiri aadressil info@creativity.ee või helista +372 5323 4257.